O nas

Home  /  O nas

O foliach wiemy wszystko! Opowiedz nam o swoim problemie, a my znajdziemy dla niego rozwiązanie. Pomożemy Ci w wyborze ekonomicznej folii, mając na uwadze funkcjonalność, komfort oraz estetykę. Stale pogłębiamy naszą wiedzę w tej branży, uczestnicząc w szkoleniach, poznając nowe produkty i rozwiązania. Pomagają nam w tym także wyzwania stawiane przez naszych klientów. Każdą usługę wykonujemy z najwyższą starannością.

 

Na polskim rynku działamy od 2005 roku. W ciągu tych kilku lat z powodzeniem zaufały nam setki klientów – poczynając od klientów indywidualnych, na wielkich korporacjach kończąc. Nasze usługi zostały sprawdzone i pozytywnie ocenione przez firmy tj. Intel, Lotos, Polpharma, Stena Line, SKM Trójmiasto, Port Gdynia, Pomorski Park Naukowo – Technologiczny, BMW, VW, Toyota, Mercedes, Mazda. Wykonanie prac w warunkach specjalnych (na wysokościach, w szpitalach, laboratoriach, na jachtach) nie stanowi dla nas problemu.

Korzystamy jedynie z najlepszych materiałów produkowanych w oparciu o światowe normy ISO. Pracujemy na produktach takich znanych marek jak MacTac, 3M, Armorlite, Sun-Gard, Oracal czy Llumar. Nasze folie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty: ITB w Warszawie, ISiC w Krakowie, PZH, a także spełniają wymagania polskich oraz zagranicznych norm budowlanych i jakościowych. Każda wykonana przez nas usługa chroniona jest wieloletnią gwarancją producenta na sam materiał (zależnie od produktu 3-12 lat) oraz naszą gwarancją na jakość wykonania montażu. Dodatkowo majątek, który nam powierzasz, chroniony jest z tytułu posiadanego przez naszą firmę ubezpieczenia OC.

W swojej ofercie posiadamy ponad 100 rodzajów folii o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Cechuje je różny stopień przyciemnienia, przezierności, refleksu, grubości oraz koloru. Istnieje również możliwość produkcji folii na Twoje specjalne życzenie!

ARTFOLplus folie okienne i przyciemnianie szyb Gdańsk, Gdynia | 2020 © All Rights Reserved